Ангари для човнів та яхт

Із закінченням навігаційного періоду власникам яхт, катерів та інших плавзасобів доводиться замислюватися про місце для зберігання суден на час холодів. Саме тому в яхт-клубах України почали зводити споруди, що швидко будуються. Такі ангари для катеру можуть мати різні габарити, бути опалюваним і неопалюваним, мати інші характеристики в залежності від бажань власника.

Безкаркасні ангари — це багатофункціональні швидкомонтовані споруди. Ось уже декілька років вони займають лідируючі позиції за популярністю на Україні, адже є більш вигідною альтернативою будівлям із залізобетону. Йдеться про ціни на будівництво, а також про кількість витрачених  матеріалів, залучених працівників.

Хочете побудувати ангар для човнів і боїтеся, що ціна буде занадто високою? Не хвилюйтеся — ТОВ Первомайський «Райагробуд» проведе необхідні роботи і це обійдеться відносно недорого.

Переваги безкаркасних споруд

Будівництво ангарів для яхт популярне з багатьох причин. Справа в тому, що такі будівлі:

  • не мають необхідності в опорах, балках — профіль ангара сам по собі є несучим;
  • дозволяють не облаштовувати капітальний фундамент глибокої закладки, який коштує доволі  дорого;
  • вимагають мінімум вкладень під час зведення та подальшої експлуатації;
  • не пропускають вологу всередину приміщення;
  • не схильні до виникнення корозії;
  • можуть зводитися на будь-якому типі ґрунту;
  • простіше зареєструвати (як тимчасова споруда).

Не можна не згадати, що ангари для зимового зберігання катерів і човнів швидко будуються. Якщо не враховувати проектування, то 10 днів йде на облаштування фундаменту і 15 діб на побудову споруди, площею в 1000 квадратних метрів.

Етапи будівництва

Ангар для човнів і яхт зводиться у такій послідовності:

  1. Проектування. На цьому етапі наші фахівці складають проект, попередньо проконсультувавшись із замовником. Враховуються побажання, що стосуються фундаменту і розмірів.
  2. Заливка фундаменту. Основа може бути стрічкового, стовпчастого типу, на гвинтових палях і так далі.
  3. Безпосередньо будівництво. Після виготовлення панелей зводиться ангар для катера.
  4. Утеплення мінеральною ватою. Виконується за бажанням замовника.
  5. Встановлення додаткових елементів. Ангари для яхт необхідно обладнувати вікнами, хвірткою та воротами, які можуть бути будь-якого типу. Детальніше дивіться на сайті.

На цьому будівництво ангарів для яхт завершується і готовий об'єкт передається замовнику. На всі роботи потрібно приблизно 27-30 днів.

Компанія ТОВ Первомайський «Райагробуд» займається сільськогосподарським будівництвом в Україні ось уже 60 років. Ми знаємо, що залізобетонні та безкаркасні споруди немає сенсу навіть порівнювати. Адже останні за ціною обходяться недорого, не вимагають багато часу і матеріалів, але при цьому довго служать.

У нас можна замовити не тільки ангари для зберігання катерів і човнів у зимовий період. Також звертайтеся, якщо вам потрібно побудувати ангар для гвинтокрилів.

вгору